Benim gulet kiralama marmaris Başlarken Çalışmak

Fiyatlara dahil olan hizmetler; günlük 4 saate denli tekne yakacakı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

Ilıman bir iklime malik evetğundan arazi bünyesı itibariyle de her türlü sonuç ve zerzevat yetiştirilmesine elverişlidir. Acılarda keçi boynuzu, yaban çileği , sandal, yaban mersini ve yaban armudu kabilinden yemiş türleri ve cezire çayı, kekik, defne kabil şifalı bitkilerde yetişmektedir. Söğüt Köyü

Servis rahatşam yemeği ile başlar ve geceleme Bodrum Limanı'nda yapılır. Türkiye'nin en önemli gezinsel merkezlerinden biri olan Marmaris ayrıca kebir bir yat limanına sahiptir.

Günindik Hamam’da sabahleyin kahvaltısı ve yüzme molası verilir. Burası denize gömülü görkemli sabık bir hamamdan dolayı aynı zamanda Kleopatra yahut Mağripk Hamam kıpkızıl niteleyerek de bilinir. Elan sonra Tersane Adası’na güzel deprem edilir. Dürüstşam yiyecekği ve geceleme Kızılada’da kuruluşlır.

Kahvaltıdan sonrasında dolaşma programı için bilgiler verilir ve Fellah Adasına gerçek devinme edilir. Öğle yemeği bu adada verilir. Elan sonra gecelemek için tarihi Bozukkale ( Loryma ) kentininde bulunuduğu koya geçilir; koyda karşılıklı surlarla dikdörtgen şeklinde uzanan kalenin dokuz kulesi vardır. Kaleye “pimpirik” güfteünün yakıştırılmış olması kalenin bir canipının nakıs oluşu ile ilişkin olabilir.

Sedventure, Setur’un 50 seneı çok tecrübesiyle Antartika’dan Afrika’evet, Güneydoğu Asya’dan ılımlı ABD’evet farklı kültürlerin, benzersiz tabiat ananın ve bir macera olarak seyahatin izini güruhyor.

Marmaris’in gezilecek bölgeleri, en esaslı plajları, kahvaltı mekânları kabil teamül bilgilerden oluşan rehberimizle bir gününüzü planlayabilirsiniz. Pekâlâ Marmaris’te ne yenir, Marmaris’in tarihi bölgeleri nerelerdir sorularının semtıtları da hemen dunda sizi bekliyor.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Zatî yolculuk sağlık sigortanızı yaptırmanızı tavsiye ederiz. )

Şimdi istifham araştırmak ciğerin bizlere ileti gönderebilirsiniz, yada bizimle iletişime geçip detaylı bili alabilirsiniz.

Acente İflas Poliçesi ve Yat sigortası (Kişisel yolculuk dirimlik sigortanızı yapmış oldurmanızı referans ederiz. )

Tuğra binmek istemeyen misafirlerimiz Samanlık Hararetli’nda öğle yiyecekği yiyip yüzebilirler. Teknemiz zaman 16:00’dan sonrasında Ece Saray Marina’da temizşam yiyecekği ve gecelemek bâtınin demirleyecektir. Misafirlerimiz tekneden bu saatten itibaren ayrılırlar. Önemli Not:Klima günde 8 saate kadar kullanılabilir.

Haftalık turların teknesine ve verilen görev kalitesine bakarak bileğdavranıştiğini anlatan Kepezar, mega yat klasındaki teknelerin haftalık kiralama bedellerinin 80 bin avrodan saksılayıp 200 bin avroya denli çıkabileceğini dile getirdi.

Mavi yolculuk, bir gayrı adıyla Gökçe Tur, hayatta yapabileceğiniz en dinlendirici ve neşeli yolculuklardan biridir. Mai ile yeşilin uyumu eşliğinde oku ruhunuzu dinlendirebileceğiniz eşsiz bir reisüvendir. Yevmi hayatınızın yoğunluğundan, karmaşasından, gulgulesünden ve stresinden ırak, sadece sevdiklerinizle dilediğiniz şekilde gerçekleştirebileceğiniz ve hiç bitmesin diyeceğiniz bir yolculuktur. Masmavi denizin sularında kendinizi ve ruhunuzu dinlendirebileceğiniz bu nöbet dışı yolculuğa çıkmakta geç kalmayın.

Dolaşma Paketinde kullanılan levha ve görseller yüce kalitede olması nedeniyle kullanılmış olup muadil tekneler kullanılmaktadır. Turumuzda rehberlik hizmeti verilmemektedir. Kabinlerde iki ayrı döşek bulunmamakta olup tüm yataklar yek muhteşem yatak şeklindedir. Klima günde 8 saate denli kullanılabilir. Paket dolaşma fiyatlarımıza bütün vergiler dahildir. Fiyatlar İki şahsiyet devamı kamarada 1 hafta tam pansiyon konaklama başına nazaran hazırlanmıştır. Dolaşma programlarında çocuk indirimi uygulanmamakta olup 12 evetş altı çocuklar tekneye ikrar edilmemektedir. Ödemeler saygınlık anaçı yahut havale ile yat kiralama acentası yapılmakta olup bütün bakiye tur satış esnasında tahsil edilmektedir. Setur öngörülen asgari iştirakın sağlanamaması haysiyetiyle tur silme bilgisini en geç 30 çağ öncesinden makaslamaklı olarak veya kalıcı data saklayıcısı ile iştirakçiya bildirerek turu iptal etme hakkına sahiptir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *